Moja Stylizacja – Spacer i kilka refleksyjnych słów

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestylowy/" rel="tag">blog lifestylowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogger/" rel="tag">blogger</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/lifestyle/" rel="tag">lifestyle</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/rodzina/" rel="tag">rodzina</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/spacer/" rel="tag">spacer</a>
 • 07/17/2015
 • Znalazłam kilka zdjęć z ostatniego rodzinnego spacerku.

  DSC_0118

  Byłam wtedy z mężem, córcią i przyjaciółmi na Stawach Stefańskiego w Łodzi. Bardzo fajne miejsce na popołudniową przechadzkę. Jest tam mnóstwo zieleni i przestrzeni do spacerowania, dla dzieci zbudowano bardzo fajny plac zabaw, a przede wszystkim jest czysto:). Ale tego dnia było dla mnie ważne przede wszystkim, to że jesteśmy wszyscy razem!

  Każda chwila z rodziną jest bardzo ważna, dlatego należy ją pielęgnować i doceniać. Nieważne czy cały dzień będziemy chodzić z dziećmi po domu  w piżamie, czy zabierzemy je na spacer do parku, albo do super wesołego miasteczka. Dla dziecka ważne jest, aby po prostu z nim być. Pamiętajmy o tym!, bo życie nas nie oszczędza. Jesteśmy zabiegani, zestresowani, chcemy robić kariery, a zapominamy o tym co najważniejsze – o naszych bliskich.

  Dlatego dziś apeluję, poświęćcie najbliższy weekend rodzinie;)

  DSC_0087

  DSC_0088

  DSC_0113

  DSC_0116

  DSC_0121

  DSC_0115

  zdjęcia robione telefonem

  bokserka – Reserved

  spodnie – nn

  wisiorek – Besteller Outlet

  torebka – z szafy babci

  adidasy – Cropp Outlet