Manana – bar tex-mex w Łodzi

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestyle/" rel="tag">blog lifestyle</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestylowy/" rel="tag">blog lifestylowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-modowy/" rel="tag">blog modowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kuchnia-meksykanska/" rel="tag">kuchnia meksykańska</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/manana/" rel="tag">Manana</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/lodz/" rel="tag">Łódź</a>
 • 07/05/2015
 • Ostatnio miałam przyjemność odwiedzenia nowego baru na ul. Piotrkowskiej 102 w Łodzi. Jest to bar z kuchnią teksasko-meksykańksą o nazwie  Manana.

  DSC_0070

  Fajnie,  że mamy w Łodzi kolejne miejsce, w którym możemy odkrywać nowe, egzotyczne smaki. W Mananie spróbujemy chili con carne z ryżem limonkowo- kolendrowym(to był mój wybór i nie zawiodłam się. Pychota:)), różnego rodzaju burrito, quesadille, tacos i nachos (wypiekane na miejscu przez kucharzy). W ofercie znajdziemy dania zarówno, mięsne jak i wegetariańskie. Do picia możemy zamówić lemoniadę cytrynową, truskawkową i arbuzową oraz oryginalny, meksykański napój Jarritos, a także piwo w butelce i margharitę. Poza tym na stołach stoją dzbanki z wodą z cytryną i miętą:) .

  Ceny są w granicach 17-21 zl.

  Wnętrze jest industrialne, czyli właściciele poszli w obowiązujące trendy. Trochę szkoda, bo jakże sympatycznie byłoby podziwiać meksykańskie kapelusze;). Co nie zmienia faktu, że jest bardzo czysto i przestronnie.

  Teraz czekamy na dołączenie do oferty tequilli i będzie bombowo!:)

  Na pewno tu wrócę:)

  DSC_0068

  nachos z chili con carne

  DSC_0069

  chili con carne z ryżem limonkowo-kolendrowym

    IMG_20150704_204147

  lemoniada cytrynowa

  DSC_0066