Moje letnie sukienki i kombinezony

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/bloger/" rel="tag">bloger</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/dzins/" rel="tag">dżins</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/fashion/" rel="tag">fashion</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kombinezon/" rel="tag">kombinezon</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/lato/" rel="tag">lato</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/sukienka/" rel="tag">sukienka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/trendy/" rel="tag">trendy</a>
 • 06/02/2015
 • Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła pokazać Wam kilka moich ciążowych stylizacji. Tymczasem zrobiłam przegląd moich letnich sukienek i kombinezonów. Do tej pory bardzo je lubię i cieszę się, że większość z tych rzeczy nie wyszła jeszcze z mody.

  1. Kombinezon – obowiązkowy strój tego lata:). IMG_5530-386x580-horz

  z lewej: kombinezon – Orsay

  z prawej: kombinezon – Terranova

  2. Jeans – już nie jeden raz pisałam Wam, że jeans jest bardzo modny w tym sezonie;)

  CIMG3326-325x580-horzz lewej: sukienka – H&M

  z prawej: sukienka – 9Fashion Woman

  3. Fuksja – fuksja jest bardzo modna tego lata, chociaż na wybiegach królował brudny róż. Od Was, więc zależy który kolor wybierzecie w tym sezonie;) .

  IMG_5454-386x580-horz

  z lewej: sukienka – JAP

  z prawej: sukienka – 9 Fashion Woman

  4. Kropki – chociaż teraz największym trendem są paski, ja wciąż mam słabość do kropek. A Wy co bardziej lubicie? Paski czy kropki?

  IMG_3403-kopia-386x580-horzz lewej: sukienka – Second Hand

  z prawej: sukienka – Second Hand

  W sezonie wiosna/lato 2015 oprócz kombinezonów i dżinsu największymi trendami są: kolor żółty, FRĘDZLE, KORONKA, a także styl MILITARNY i uwielbiany przez blogerki – styl BOHO. Wśród blogerek królują również PASKI.

  Wybór jest ogromny i wydaje mi się, że tak na prawdę aktualnie modne jest wszystko:). Najważniejsze, żeby się ubierać, a nie przebierać;). Pamiętajcie, również samymi dodatkami można sprawić, że nasza stylizacja wpasuje się w obowiązujące trendy, np. wystarczy do zwykłych szortów i bokserki założyć torbę lub szpilki z frędzlami:).

  Upalnego lata Wam życzę;)