Weekend z dzieckiem – ZOO

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestylowy/" rel="tag">blog lifestylowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/dziecko/" rel="tag">dziecko</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/weekend/" rel="tag">Weekend</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/wycieczka/" rel="tag">wycieczka</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/zoo/" rel="tag">ZOO</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/lodz/" rel="tag">Łódź</a>
 • 05/11/2015
 • Co robić z dzieckiem w weekend? Możliwosci jest wiele. Jedną z nich jest wycieczka do ZOO. Moja Maja uwielbia spędzać czas na łonie natury i wsród zwierząt, dlatego dla niej każde takie wyjscie to ogromna frajda.

  DSC_0152

  Mieszkamy w Łodzi, więc do Zoo mamy niedaleko;). Poza tym na takiej wycieczce nie zbankrutujemy. Bilet kosztuje niewiele, bo jedyne 11zl – normalny, 5zl-ulgowy, a dzieci do lat 5 mają wstęp za darmo. Dodatkowe koszta to wszelkie pokusy, które czekają na dzieci w srodku, np. lody(3zl), gofry z  bitą smietaną (ok.10z), hot-dogi (ok.5zl). Poza tym dochodzą dodatkowe atrakcje dla dzieci, które zapewnia zoo, m.in. na placu zabaw mamy dmuchaną zjeżdżalnię (7zl/7min). Pamiętajmy jednak, że dziecko na prawdę nie musi dostać wszystkiego o co poprosi;) W końcu zabralismy dziecko do ZOO i to zwierzęta powinny być główną atrakcją. Od nas zależy jaką maksymalną kwotę możemy wydać podczas takiej wycieczki;).

  W Łodzi ZOO jest zadbane, czyste i bardzo zielone. Na wybiegach jest sporo zwierząt, chociaż ja wciąż czekam na powrót pantery;). Na razie jednak można podziwiać lwy, tygrysy i geparda, całą rodzinę Króla Juliana;), czyli lemurów, małpy, zebry, żyrafy, wielbłądy, lamy. Wymieniłam moje ulubione zwierzęta, ale jest  ich o wiele więcej;). Dodam, że warto odwiedzić akwarium, bo jest tam na prawdę pięknie:)

  Ciekawe co będziemy robić w kolejny weekend;)DSC_0127

  DSC_0128

  DSC_0146

  DSC_0148

  DSC_0153

  IMG_20150509_153957

  DSC_0144