Spacer po Rzymie

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-lifestylowy/" rel="tag">blog lifestylowy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blog-podrozniczy/" rel="tag">blog podróżniczy</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/blogger/" rel="tag">blogger</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/przewodnik-po-rzymie/" rel="tag">przewodnik po Rzymie</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/rzym/" rel="tag">Rzym</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/rzym-jesienia/" rel="tag">Rzym jesienią</a>
 • 09/11/2014
 • Włochy to mój ukochany kraj. Uwielbiam włoską kulturę, włoski język i włoskie miasteczka.

  Rzym 2

  Nie mogę się doczekać, kiedy znowu będę mogła tam pojechać i podziwiać majestatyczne uliczki, domy z drewnianymi, kolorowymi okiennicami i niezwykłe zabytki. Tęsknię za dźwiękiem skuterów na ulicach  i włoską pizzą, która tylko tam jest taka dobra.

  Jednym z miast, do którego najczęsciej jeżdżę jest Rzym. Byłam tam kilkakrotnie i za każdym razem odkrywałam nowe, urokliwe miejsca.

  Niestety, kiedy ostatnio byłam w Rzymie, nie miałam jeszcze w planach pisania bloga, nie robiłam dużo zdjęć, ale z tych kilku fotek wybrałam te najładniejsze i postanowiłam Wam je pokazać.

  Zapraszam na spacer po Rzymie:)

  Okolice Koloseum…

  Rzym

  rzym 4

  Łuk Triumfalny

  rzym 11

  Ołtarz Ojczyzny

   rzym 8

  Kiedy zobaczyłam to miejsce, na prawdę poczułam się jak w starożytnym Rzymie:)

  rzym 7

  rzym 6

  rzym 5

      rzym 12

  A tu panorama Rzymu z gaju pomarańczowego. Miejsce to jest niezwykłe, ponieważ są tu drzwi, z których przez DZIURKĘ OD KLUCZA widać CAŁY RZYM!

  rzym 10

  rzym 9

  Podobało się Wam?:)