Mag Mu, czyli kawałek Afryki w centrum Polski

 • kobiece inspiracje
 • Tagged <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/kuchnia-afrykanksa/" rel="tag">kuchnia afrykańksa</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/mag-mu/" rel="tag">Mag Mu</a>, <a href="http://kobiece-inspiracje.com/tag/off-strefa/" rel="tag">Off Strefa</a>
 • 02/20/2014
 • Off strefa w Łodzi, to właśnie tutaj znalazłam małą, magiczną knajpkę z kuchnią afrykańską – Mag Mu. Parę lat temu byłam w Kenii, tym bardziej cieszę się, że w końcu mam swoją Afrykę tak blisko siebie.

  CAM00561

  Kiedy się wchodzi pierwsze co rzuca się w oczy to bar, przy którym nie ma krzeseł barowych, lecz wiszą huśtawki. Ściany ozdobione są plemiennymi malowidłami. Nie brakuje również czerwonej cegły, która mam wrażenie, jest elementem wspólnym dla wszystkich knajp z Off-a. Muzyka, jaką tu usłyszycie to tylko afrykańskie rytmy, które każdego wprowadzą w gorący, wakacyjny klimat.

  Mag mu, to jednak nie tylko niesamowite wnętrze, lecz również pyszna kuchnia. Zjemy tu m.in.: naprawdę pyszne burgery afrykańskie z wołowiną i melonem, zupę ze szpinakiem i krewetkami, przeróżne owoce i warzywa egzotyczne, np. pataty, melony, mango. Do picia Meg Mu oferuje piwo z sokiem z marakuji lub bananów, piwo prosto z Kenii, soki ze świeżo wyciskanych owoców.

  Jeśli chcecie poczuć lato tej zimy, zapraszam do Łodzi->Off Strefa->Mag Mu 🙂

   CAM00570

  Meg Mu w OFF Piotrkowska

  źródło zdj.: http://lodz.gazeta.pl/lodz/51,125594,12720017.html?i=3

  Meg Mu w OFF Piotrkowska

  źródło zdj.:http://lodz.gazeta.pl/lodz/51,125594,12720017.html?i=3